Дитячий садок № 7, побудований Васильківським заводом холодильників для своїх працівників, почав працювати з березня 1967 року. Першою завідуючою садка була Р.М.Ярошенко. Людина енергійна, вона змогла за лічені місяці обладнати дошкільний заклад необхідним інвентарем та меблями.
Якщо до 8 Березня була відкрита перша група дитячого садка, то вже через кілька місяців двохповерхову будівлю, розраховану на 160 місць, заповнили діти від одного до семи років. З часом бажаючих відвідувати саме цей дитячий садок ставало все більше. Наповнюваність груп була більше 30-ти дітей. Щоб влаштуватися до садка, записувалися практично з перших днів народження.
Працювати в переповнених групах, та ще й за умови, що для денного сну в ігровій кімнаті ставили розкладні ліжка, було дуже складно, і дирекція заводу ухвалює рішення добудувати спальні приміщення для 6 груп та збудувати харчоблок.
Матеріальна база дошкільного закладу дедалі міцнішає. Адміністрація заводу дбає про оздоровлення та харчування дітей, завозить ігрове та спортивне обладнання для майданчиків та групових кімнат, матеріально заохочує вихователів груп з низьким відсотком захворюваності вихованців.
Удосконалюється навчально - виховний процес, на базі дошкільного закладу проводяться цікаві методичні заходи для педагогів міста та району, відкриті заняття з обміну передовим досвідом роботи.
В 1979 році на посаду завідуючої дошкільним закладом № 7 призначено Г.М.Ліщенко. За 30 років роботи Галини Михайлівни садочок змінювався і оновлювався. У 90-х роках ХХ століття настали нелегкі часи для заводу, який почав знижувати виробничі потужності. 1994 р. рішенням керівництва заводу дитячий заклад був закритий на капітальний ремонт.
Два довгих роки садочок не діяв. Вболіваючи за долю садка і діток, завідуюча дошкільним закладом звернулася за допомогою у Васильківський міськвиконком, який узяв заклад на свій баланс. Одночасно вирішилося питання фінансування ремонтних робіт. З 1996 року дошкільний заклад знову почав працювати. У садочку функціонує 7 груп. Кожна група має свою назву і напрямок роботи: екологія, валеологія, народний фольклор.
Організація життя і діяльності в дошкільному закладі відбувається на основі методичних рекомендацій та сучасних розробок до програми "Дитина"» та за програмою "Малятко". Методи роботи направлені на формування основних видів пізнавальної діяльності. Педагоги проводять інтегровані, комбіновані, комплексні заняття.
Традиційним для дитячого садка стадо проведення Днів здоров'я.
Дошкільний заклад має певні напрацювання з питань підвищення педагогічної культури у налагодженні партнерських стосунків працівників дошкільного закладу та членів родини, підвищення рівня психолого – педагогічних знань батьків, спільного святкування важливих подій в житті родини та дитсадка, роботи дискусійного прес-клубу "Разом" та “Школи молодих батьків”.
Педагогічний колектив закладу неодноразово виборював призові місця у різноманітних фахових конкурсах. На базі закладу постійно функціонує логопедичний пункт, гуртки з англійської мови та художньої праці «Оберіг».
До 40-річного ювілею, який святкували у 2007 році, у дитячому закладі зроблено сучасний ремонт, замінено вікна, придбано технологічне обладнання, оновлено м’який інвентар.
Сьогодні у закладі працює дружний, творчий колектив, який головним завданням в роботі з дітьми вбачає формування моральних уявлень про права дитини, гуманістичного ставлення до навколишнього світу.
Галина Ліщенко